Legginsy ciążowe

Legginsy ciążowe z paskiem i kieszeniami w eleganckim czarnym kolorze

Czy jesteś miłośnikiem legginsów? Nie ma potrzeby rezygnacji z tej wygodnej odzieży w czasie ciąży. Oto model pięknych, nowoczesnych legginsów przeznaczonych dla wszystkich przyszłych mam. Kawałek, któremu żadna ciężarna kobieta nie może się oprzeć. Kobiece legginsy ciążowe Catrine są dosłownie odcięte na pierwszy rzut oka przez projekt. Legginsy ciążowe w nowoczesnej i neutralnej czerni można łatwo łączyć z innymi ubraniami w ramach stroju. Krótko mówiąc, pasuje do wszystkiego. Legginsy wykonane są z bardzo przyjemnego materiału, który od wewnątrz ocieplony jest cienką warstwą polaru.

Cena w momencie recenzji: 106,99 zł

Legginsy ciążowe Monochrome Grey Illusion

Wygodne i wygodne wysokie legginsy ciążowe w jednokolorowym szarym kolorze.

Cena w momencie recenzji: 179 zł

Nie ma wątpliwości, że legginsy są praktyczne i wygodne. Jednak w ciąży jest to podwójnie prawdziwe. Może każda przyszła mama prędzej czy później rozwiąże problem w co się ubrać? Stale rosnący brzuch stawia wysokie wymagania w zakresie komfortu, ale także naszego portfela. Zdobycie przyzwoitych ubrań, które nigdzie się nie naciskają i które możemy nosić praktycznie wszędzie, może być bardzo trudnym orzechem do zgryzienia. Więc jak sobie z tym radzisz? Mamy dla Ciebie świetną wskazówkę!
Na pierwszy rzut oka legginsy ciążowe są prawie takie same jak klasyczne. Jednak różnica tkwi w brzuchu, gdzie wszyta jest specjalna elastyczna dzianina, która idealnie dopasowuje się do rozmiaru brzucha.

Niektóre legginsy mają nawet możliwość regulacji obwodu brzucha poprzez ściąganie gumy. Legginsy ciążowe możesz nosić zimą i latem w każdą pogodę, zarówno jako tunikę, spódnicę, jak i sukienkę. Doskonale podtrzymują Twój brzuszek, nigdzie nie popychają i nie duszą, a co najważniejsze, możesz je ubrać wszędzie, w mieście, w pracy czy w czasie wolnym. Jeśli spodziewasz się dziecka, a nie kupiłaś jeszcze ubrań ciążowych, nie wahaj się i kup przynajmniej dwie legginsy ciążowe. Preferuj wysokiej jakości legginsy, które są specjalnie zaprojektowane dla kobiet w ciąży i mają zmodyfikowaną talię dla rosnącego brzucha. Dzięki dodatkowi elastanu nie będziesz musiał się martwić, że za kilka tygodni Twoje legginsy będą małe. I nie zapomnij o praktycznych tunikach ciążowych. W tej kombinacji możesz udać się w dowolne miejsce i będzie Ci odpowiadać!